הפיתרון האולטימטיבי ליזם המתחיל

האם אתה יושב מדי יום במשרד, מתקשה להתרכז לעיתים קרובות במטלות שלפנייך וחולם על פיתוח רעיון שמתגלגל במוחך מזה תקופה ארוכה? מזל טוב! זה אומר שאתה בדרך הנכונה להפוך ליזם צעיר. כיצד הופכים את הרעיון למציאות? ומה עם העבודה הקבועה? להתפטר? להמתין עם הרעיון עד הפנסיה? איך משלבים בין השניים? כל הפתרונות במאמר שלפניכם.

איך הופכים ליזמים מצליחים

בואו נתחיל מזה שצריך רעיון ממש אבל ממש טוב, שכן זוהי מהותה של היזמות, חיפוש והמצאת אפיקים חדישים שאף אחד אחר לא חשב עליהם, אם יש לכם רעיון שכזה, המשיכו לקרוא. הצעד הבא, לאחר שכבר עלה במוחכם רעיון אדיר, הוא מציאת הדרכים ליישומו. חשוב לזכור ולהפנים כי הסיכוי להצלחה הוא קלוש והתחרות בשוק היא עזה ביותר, עם נחישות, התמדה וסבלנות, סיכוייכם להצליח גוברים בעשרות אחוזים, אך עדיין עליכם להיות מוכנים למצב בו תנחלו כישלון. השלב הבא הוא לבדוק מה קורה בשטח, האם קיים מיזם או רעיון שדומה או מזכיר את שלכם? ובכלל האם קיימת לכם תחרות בשוק? ערכו מחקר שטח רציני והתבססו על הצלחותיהם וכישלונותיהם של יזמים אחרים שכן אין חכם כבעל ניסיון והפיקח הוא זה שלומד מטעויות של אחרים. לאחר מכן, בנו מודל עסקי ותוכנית מסודרת שתכלול את קהלי היעד האפשריים, המתחרים בשוק בארץ ובעולם, צפי של ביקוש מול היצע ועוד. תוכנית שכזו לא רק שתסדר לכם את "הראש" אלא תהווה פלטפורמה מצוינת לגיוס משקיעים עתידיים למיזם השאפתני.

הפיתרון האולטימטיבי לחוששים לצאת לדרך

הפחד הוא האויב הגדול ביותר שלנו והוא החסם המרכזי העומד בפנינו מפני הצלחה. מהפן הרציונאלי ניתן להבין מדוע גבר כבן 38, נשוי + 3 עם משכנתא על הגב, יחשוש להתפטר מעבודתו כשכיר ולצאת לעולם כאשר כל מה שיש בידו הוא רעיון בלבד. מובן לחלוטין, אך היום ישנם פתרונות אשר יאפשרו לכם לשמור על עבודתכם כשכירים ובד בבד לנסות את מזלכם כיזמים והם בין היתר הפתרון שחברת חשבונית לשכיר מציעה. מחד, הביטחון התעסוקתי שלכם נשמר, יחד עם הוותק שרכשתם בעבודתכם כשכירים ומאידך תוכלו להתחיל בצעדים להקמת ויישום המיזם החדשני שלכם מבלי להידרש לפתוח תיקים במס הכנסה, ביטוח לאומי ועוד. איך זה עובד? פשוט מאוד, נניח והמצאתם מוצר חדש שנמא כרגע בהרצה וקהל הלקוחות הוא די קטן (כרגע), אם הלקוח ביצע רכישה, חברת חשבונית לשכיר תוכל להנפיק עבורכם חשבונית. כך למעשה את ממזערים סיכונים אפשריים ונכנסים בהדרגה לשוק היזמות, כאשר גוף חיצוני מטפל עבורכם בכל הקשור לבירוקרטיה הנדרשת משלטונות המס. IT’S A WIN WIN SITUATION.