תיאום מס ללא הטירחה

חשבונית לשכיר הינו שירות אידיאלי לשכיר אשר מחזיק בנוסף למשרתו הקבועה והמשכורת ממנה,  זהו שירות אידיאלי לבעל שני הכובעים הללו, או לעצמאי שאינו מעוניין בכול הטרחה והמחויבות שנובעת ממעמד העצמאי, טרחיה מול רשויות המס, ושירותים נוספים כמו רואה חשבון, יועץ מס וכדומה נוספים. אך ישנה בעיה בהחזקת שני הכובעים- גם כשכיר וגם כעצמאי, המס על השתכרות עצמאי בנוסף להיותו שכיר יכול להגיע ל 46% מרווחיו כעצמאי, מצב זה מביא רבים להסתפק בהשתכרותם כשכירים ולוותר כליל על אפשרות הפרנסה הנוספת, אך יש דרך נוספת אשר משיבה את הרלוונטיות של השתכרות כפולה גם כעצמאי וגם כשכיר לרלוונטיות שלה.

תיאום מס לצימצום המס על ההשתכרות השנייה

ניתן לבצע תיאום מס במס הכנסה ולבקש ניכוי מס בשיעור נמוך יותר מהשיעור המרבי של 46%, ישנם אף קריטריונים ידועים שמי שעומד בהם זכאי להנחה משמעותית בשיעורי המס, כדאי לבדוק האם אתם עומדים בהם, בקצרה ובאופן לא מקיף, הזכאים להפחתת בשיעור המס הם העומדים בקריטריונים-  נכים, עיוורים קרובי משפחה של קטין נטול יכולת, תורמים למוסדות ציבור, משפחות חד הוריות חסרי הכנסה בחלק משנת המס, משתתפים בכלכלת ילדיהם, משלמי מזונות הנשואים בשנית, תושבי קבע בישוב הזכאי להטבות, מסיימי לימודים לתואר אקדמי, חיילים משוחררים,  תושבים חוזרים, בני/ות זוג של בעלי הכנסה שנתית נמוכה, כדאי לבדוק את הרשימה המלאה.

שירות חשבונית לשכיר ותרומתו להקלת המצב

שירות  הוצאת חשבונית לשכיר מייתר את הצורך בפתיחת תיק אצל רשויות המס השונות, ביטוח לאומי וכו", בעזרת חשבונית שהשירות מנפיק ניתן להציג חשבונית תקפה ומוכרת ללא פתיחת תיק. והיה ואתם עומדים בקריטריונים להקלת מס בהשתכרות השניה, שירות  הפקת חשבונית לשכיר  יכול לבצע עבורכם את חישובי תיאום המס, בעזרת תלוש העבודה האחרון שתצטרכו לספק עם מספר רשיון הנהיגה שלכם, לאחר מכן מבצע עבורכם השירות את חישובי המס הרלוונטים, ואילו אתם צריכים ללכת לסניף מס ההכנסה שלכם מצויידים במספר תיק הניכויים שלכם, ולבצע שם עם הנתונים שסופקו בידכם את תיאום המס. שירות חשבונית לשכיר הינו דרך מצוינת למקסם את ריווחי המשכורת השניה ולהשאיר בידכם יותר ממנה לצרכים שלכם.