חשבונית לשכיר – הסוף לכאב הראש הכלכלי

חשבונית לשכיר – העידן החדש

עד לא מזמן , שימשתם שכירים בחברה פרטית. ועדיין. בוקר אחד, גמלה בלבכם ההחלטה והחלטתם לפתוח עסק משלכם. אחת ההצלחות טמונה בין היתר ביכולת שלכם לפעול מתוך סדר וארגון. עד כמה שהעסק שלכם יהיה אטרקטיבי ומאיר פנים, שהרי הוא  חייב להתנהל בצורה עקבית , תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים. רשויות המס אינן מקלות ומספיקה רק טעות קטנה אשר עלולה לגרום, לקריסת מערכות כל העסק בטרם קטף את פירותיו. לרוב, מקרים כאלה מתרחשים, כשבני האדם מחפשים את הזול שהופך ליקר. זה קורה בעקבות התנהלות פיננסית כושלת. אם אתם לא ממש רוצים להתנהל מול מס הכנסה ומעוניינים להמשיך וליהנות מהיותכם שכירים לכל דבר, חשבונית לשכיר הינה הפתרון עבורכם.

קצת על חשבונית לשכיר

לרוב החששות של שכירים העובדים במקום פרטי, מהול בפחד וחוסר רצון להתעסק עם עניינן של חשבוניות, עבודה מול הרשויות, התעסקות עם ניירת מיותרת ולא מובנת ברוב המקרים ועלותו של רואה החשבון. כל הסיבות הללו, הן הגורם לוויתור יזמות עסקית עצמאית, עד כניסתה של חשבונית לשכיר. אז חייכם משתנים.

יתרונות השירות

חשבונית לשכיר, מקנה לכם את האפשרות להתחיל מקטן. היכולת שניתנת לכם למזער נזקים מקלה עליכם ומשרה בכם את הביטחון להעז ולצאת לעצמאות כלכלית. הקסם שבבחירת שירותי חשבונית לשכיר טמון ביכולת שלכם להיות עצמאים אך עדין לקבל משכורת רגילה. חובות הדיווח המיוחדות אינן חלות עליכם, אין לכם ספרים לנהל, אתם פטורים מעול הבירוקרטיה וסרבול המסמכים ואתם לא מתעסקים במתן או קבלת חשבוניות וקבלות. מיותר לציין כי אין אתם משלמים לרואה חשבון וכל ההוצאה שלכם, מסתכמת בדבר אחד. עמלה בגובה של חמש אחוז בלבד. עמלה זו  נגזרת מהתשלום המתקבל בגין כל העבודות שביצעתם באותו חודש.

העמלה – רק אם יש הכנסה

יתרון מובהק, המאפיל על רואי החשבון, כגודל רווחיות העסק , כך גביית העמלה ולא על טהרת הגבייה הגלובלית, כשם שנהוג במשרדי רואי החשבון. על גביית העלות יהיה אחראי נותן שירותי חשבונית לשכיר בעוד הוא ידאג  לטפל בכל הקשור לבירוקרטיה המיוחסת ליזמות העצמאית שבחרתם. אתם מצדכם תמשיכו בפעילות ,בשאיפה לגדול ולצמוח בעוד אתם משאירים את העבודה המסורבלת והמהותית לאנשי המקצוע . השאירו את פרטיכם באתר שלנו ואחד מהמקצוענים ישמח לחזור אליכם בהקדם.