הוצאת חשבונית

במשק המבוזר ואפילו כאוטי כיום רבים מחליפים עבודות רבות בזמן קצר, מחפשים למקסם יכולות והכנסות ואם אפשר לעסוק בתחום הקרוב לליבם ולא רק מכניס. בנוסף המשק היום מציע מגוון משרות חלקיות, משמרות, זמניות, עצמאיות וסמי עצמאיות בניגוד לדור ההורים שכולם עבדו באותה משרה עשרות שנים עבודה מלאה.

אפשר להירתע מאי הסדר והמרוץ התמידי אחר פרנסה אולם אפשר לנסות לרתום את היתרונות הקיימים במצב זה לטובתנו.

אתה מוכשר בלכתוב? את מוכשרת בלאייר? אתם יכולים לפתוח עסק עצמאי קטן ולעבוד במקביל בעבודה אחרת. כך תוכלו להתפרנס ובו בזמן לא לזנוח את חלומכם עד שתבוא ההצעה הטובה והפריצה הגדולה או רק לשמר את התחביב וגם להרוויח ממנו הכנסה צדדית.

עוסק זעיר

בישראל קיימת אופציה להקים מעין עסק עצמאי קטן- עוסק זעיר. במקביל אפשר להיות שכיר או לעסוק במגוון עבודות. היתרון כאמור הוא בכך שאתם הבוסים של עצמכם- אתם קובעים מול הלקוח מתי תעבדו ואיך ויכולים תמיד לקחת עוד עבודות או לסרב.

מנגד, העוסק הזעיר יצטרך להירשם ברשויות המס, ולנהל ספר תקבולים. להוציא חשבוניות, לעקוב אחר גובה הכנסתו ולדווח בסוף השנה. לאנשים רבים טרחה זו משקלה בזהב. לעיתים הבירוקרטיה מתישה והשעות המתבזבזות במסדרונות רשויות המס יכלו להיות שעות עבודה יעילות או שעות מנוחה כיפיות.

זה לא חייב להיות ככה

בעוסק שכיר אפשר ליהנות משני העולמות: גם להיות שכיר ולהימנע מהתסבוכת הבירוקרטית וגם להיות בוס לעצמך ולקבוע את שעות העבודה ומחיר לכל עסקה.
אנחנו נוציא את החשבוניות עבורך, נגבה את התשלום מהלקוח ונוציא לך תלוש משכורת בצ'ק או בהעברה בנקאית לפי בחירתך. בנוסף נסייע במילוי טופס הוצאות מוכרות ולך לא יהיה שום צורך לפתוח תיקים מול רשויות המס או להגיש דו"ח שנתי. כל זאת עבור 5 אחוז עמלה בלבד מגובה העסקה לפני מע"מ.
בקיצור- אנחנו נדאג לכל הצד הבירוקראטי ולכם נותר רק לעסוק במה שאתם אוהבים.