עסק ללא בירוקרטיה פיננסית

חשבונית לשכיר

לכל אחד חלום להפוך בין לילה את הכישרון שלו לעסק מצליח. רוב האנשים לא עושים דבר עם הצלחתם. שאלתם פעם למה? מדובר בחשש להתעמת בפועל עם רשויות המס. העניין הזה של פעולה מול רשויות המס, מול בירוקרטית ביטוח לאומי, הגשת הצהרת הון ועוד התעסקויות כאלה ואחרות, גורמות לאדם החולם להשאיר את חלומו במגירה. אי אפשר לדעת במדויק מה גורם לאותו אדם, להיוותר עם החלום הכבוי. האם מדובר בניירת המבלבלת את רובנו? או שאולי מדובר בפחד לשגות ולו לרגע. שהרי  טעות אחת שאינה במקום אל מול שלטונות המס, עלולה לגרום לכם לשכוח מהחלום לא פעם ואף להסתבך עם דברים שלא חלמתם כי קיימים. אז מה עושים? איך מצליחים להגשים חלום ועדיין להישאר שכירים מוגנים? כל המידע לפניכם.

חשבונית לשכיר על פני אפשרויות אחרות

אז נכון שישנה אפשרות לפתוח תיק עוסק פטור. אם זה הפיתרון בשבילכם אנחנו נבהיר לכם את הנקודה ונעודד אתכם ללכת לכיוון הזה.  אולם לפעמים עוסק פטור אינו הפיתרון האידיאלי. בעיקר כשהלקוחות שלכם הינם עוסקים. רואה חשבון? בהחלט. רק שרואה חשבון יגבה מכם עמלה גלובלית ללא התחשבות בכמה הרווחתם או כמה תרווחו בעתיד. הוא מבחינתו? רוצה את עמלו. כשאתם פונים למשל לשירותי חשבונית לשכיר. אתם משלמים על פי הכנסתכם בלבד. שירותי חשבונית לשכיר, יגבו מכם רק על פי מה שתרווחו בפועל. גובה העמלה יהיה קבוע ולא יעלה על 5 אחוז מההכנסה אותה תרוויחו. יתרון? בהחלט.

יתרון נוסף בבחירת חשבונית לשכיר

היתרון הגדול ביותר בבחירת חשבונית לשכיר טמון ביכולת שלכם להישאר שכירה לצד הרצון שלכם לעסוק בכישרון המובהק שלכם. תארו לעצמכם את היכולת לעסוק אך ורק באהבתכם, בעוד שירותי חשבונית לשכיר ידאגו לכם לכל השאר. החל מהתמודדות אל מול שלטונות המס, החל מהתרוצצויות כאלה ואחרות והכול רק בהסתמך למה שתרוויחו בפועל. בנוסף, אם לפתע תבחרו לסוג חלילה, שהרי לא תחויבו בעלות ואפילו תוכלו להשתמש בתלושי השכר שהוצאו לכם לצרכי קבלת אבטלה על פי מידת הצורך. יתרון? בהחלט.